• Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Matematyki

• Przedstawienie teatralne "GANG ŚMIECIAKÓW"

W dniu 18 marca 2024r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w przedstawieniu teatralnym „GANG ŚMIECIAKÓW” w wykonaniu Teatru Grupa T z Torunia. Celem było promowanie ekologicznej postawy, sposoby dbania o środowisko zasada „zero waste”, promowanie zdrowego stylu życia, w tym unikanie używek wszelkiego rodzaju, takich jak alkohol, papierosy. Przedstawienie miało charakter kabaretowy i interaktywny, dzięki czemu nasi uczniowie mogli włączyć się do przedstawienia stając się jego częścią. Aktorzy w zabawny sposób zachęcali dzieci do pomagania naturze, by nasza planeta służyła nam wszystkim  jak najdłużej. Dziękujemy aktorom z Grupy T Toruń za wspaniały występ, gdzie w sposób zabawowy nasze dzieci miały możliwość wrócić pamięcią do zasad dbania o środowisko oraz zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

• "Za krzyżem drzwi, do nieba drzwi..." - zajęcia religii w grupie Flamingi

• Otrzymaliśmy tytuł "Kubusiowych Przyjaciół Natury"

• Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

12.03.2024

W I grupie wiekowej (uczniowie klas I-VI szkół podstawowych) Szymon Jagiełło zajął III miejsce, a w II grupie wiekowej  (uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych) Szymon Frankiewicz zajął II miejsce. Gratulujemy!

• Warsztaty na temat emocji

12.03.2024

Dziś w naszej szkole gościliśmy p. Nikolę Piekarską - psycholog, która przeprowadziła z uczniami kl.I-III i IV- VIII warsztaty na temat emocji i radzenia sobie z nimi.

• Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym

• Dzień Kobiet w klasie ósmej

09.03.2024
  • Dzień Kobiet - akcja Samorządu Uczniowskiego

08.03.2024

"Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem (...)"  Dzisiaj spośród płci pięknej zostały wybrane "Super dziewczyny", które zostały oznaczone koroną i certyfikatem. Nasi Panowie zadbali także o to, aby pozostałe kobietki poczuły się wyjątkowo i wręczyli im słodki upominek.Życzymy wszystkim Małym i Dużym Kobietkom wszystkiego najlepszego!

• Dzień Kobiet w klasie czwartej

• Dzień Kobiet w klasie piątej

• Dzień Kobiet w klasie szóstej

08.03.2024
  • Realizacja projektu "The scariest places in Poland"

05.03.2024

Uczniowie klasy VII w ramach projektu z języka angielskiego "The scariest places in Poland" zaprezentowali najstraszniejsze miejsca w Polsce.

• Realizacja projektu edukacyjnego "Stay active"

05.03.2024

Dzisiaj klasa VI wzięła udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego zatytułowanym "Stay active". Każdy z uczniów przestawił ciekawe formy bycia aktywnym, prezentując to w postaci prezentacji multimedialnych w języku angielskim.

• Zabawy zwinnościowe na ,,Magicznym dywanie'' - zajęcia świetlicowe

05.03.2024
  • Dlaczego warto pójść do kina?

Plakaty wykonane przez uczniów klasy VI na zajęciach informatyki

• Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Gramatyki

Dziś, 4 marca 2024 roku, w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Gramatyki. Z tej okazji uczniowie klas IV - VIII przygotowywali krzyżówki, rebusy, karty pracy, prezentacje multimedialne oraz plansze informacyjne związane z gramatyką. Wyniki swoich prac przedstawiali na forum klasy. Wszyscy doskonale się bawili, a jednocześnie utrwalali swoje wiadomości z fonetyki, składni, fleksji czy słowotwórstwa. Międzynarodowy Dzień Gramatyki ustanowiono w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Święto to szybko rozprzestrzeniło się na inne kraje. W tym dniu przypominamy, jak ważną rolę odgrywa gramatyka w skutecznym porozumiewaniu się.

• Udział Wojciecha Stróżewskiego i Gabrieli Stróżewskiej w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Liturgicznej

• Lekcja DBI dla klas VII-VIII - Cyberprzemoc. Co mogę zrobić?

• Warsztaty muzyczne

strona: