• Życzenia na wakacje

  • Sukces Mai i Igi - uczennic klasy IV

    26.06.2026

    I miejsce Mai Zasady oraz Igi Barylskiej w konkursie filmowym o wartościach "1 minuta dobra". Dobro naprawdę inspiruje i potrafi zmieniać świat. Laureatki konkursu otrzymały bilety wstępu do Suntago, książki oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy kolejnych inspiracji i sukcesów!  Opiekunem konkursu była p. Beata Mikołajczyk

  • Wspomnienia, wzruszenia i nowe początki

    26.06.2026

    W dniu zakończenia roku szkolnego 2025/2026 i otrzymania świadectw swój I etap nauki zakończyła klasa III. Uczniowie wraz z Rodzicami pożegnali się z Paniami uczącymi Ich w klasach I-III.

    Były momenty pełne wzruszeń, łzy, uśmiechy i wspomnienie wydarzeń towarzyszących Im przez 3 lata nauki. Rodzice przygotowali poczęstunek i ogromnego, pysznego torta, którego podzieliliśmy zgodnie dla Wszystkich obecnych.

    To pożegnanie na długo pozostanie w naszej pamięci oraz w naszych sercach!

    Dziękujemy wszystkim Rodzicom Uczniów klasy III. Szczególne słowa podziękowania i uznania należą się Pani Oldze Janczak- ,,Jagódka” w Łowiczu , która pięknie zadbała o przystrój stołu oraz pyszny poczęstunek.

    Życzymy Rodzicom radości i zadowolenia ze swych pociech, zaś Uczniom klasy III powodzenia w dalszym etapie nauki, spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów!

                         Wdzięczne wychowawczynie klasy III- p. Jolanta Barylska i p. Izabela Wiśniewska

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

    26.06.2026
  • Zakończenie roku w grupie Flamingi

    25.06.2026

    Dziękujemy naszym wspaniałym Dzieciom za wspólnie spędzony rok pełen uśmiechu, radości, zabawy i niezapomnianych chwil. To był wyjątkowy czas, pełen odkrywania, nauki i wspólnych przygód.

    Serdecznie dziękujemy również Rodzicom za zaufanie, wsparcie, życzliwość oraz owocną współpracę przez cały rok.

    Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, pięknych wspomnień i rodzinnych chwil.

    Do zobaczenia po wakacjach!

  • Pożegnanie Przedszkola – zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 w grupie Motylki

    25.06.2026
  • Wspólnie dla naszych reprezentantów – medale gotowe do wręczenia!

    25.06.2026
  • Klasa I – Pierwsze sukcesy, które budują wielką przyszłość

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Iga Bartczak, Jakub Lewandowski, Amelia Jagiełło, Julian Jatczak, Oskar Kołodziejczak, Anastazja Sieradzka, Maria Michalak

  • Klasa II – Każdy dzień to okazja do dawania dobrego przykładu

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Alicja Antczak, Tobiasz Granosik, Michalina Kubiak, Kornelia Mikołajczyk, Gabriela Milczarek, Karol Rzepecki, Milena Stańczyk, Maja Urbaniak, Maja Milczarek, Antoni Gładysz, Nikola Regimowicz

  • Klasa III – Z zaangażowaniem tworzą historię swojej klasy

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Wojciech Bartczak, Marian Janczak, Wojciech Jóźwiak, Szymon Karolak, Adam Majchrzak, Lena Urbaniak, Aleksandra Zasada

  • Klasa IV – Pokazują, że warto się starać i pomagać innym

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Iga Barylska, Maja Zasada, Artur Kamecki, Tomasz Gładysz, Jan Bartczak, Michał Lewandowski

  • Klasa V – Reprezentują szkołę z dumą, życzliwością i pasją

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Adam Kaczorowski, Joanna Stróżewska, Wiktor Frankiewicz, Marta Rzepecka, Filip Jatczak, Lena Kmieciak, Antoni Milczarek

  • Klasa VI – Swoją postawą inspirują rówieśników

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Miłosz Jagiełło, Szymon Jagiełło, Wiktoria Kamecka, Antoni Michalak

  • Klasa VII – Łączą odpowiedzialność z działaniem

    25.06.2026

    Wyróżnieni uczniowie: Alan Barylski, Patryk Rogoziński, Ludwik Rzepecki, Tomasz Antczak, Igor Mróz, Julia Kubczak, Julia Gładysz, Jakub Urbaniak

  • Drogie Motylki – czas rozwinąć skrzydła!

    Drogie Motylki! Dziś był nasz ostatni, zwyczajny dzień w przedszkolu. To niesamowite, jak szybko minął ten nasz wspólny czas! Jeszcze niedawno z lekką niepewnością przekraczaliście próg przedszkola, a dziś stoicie u progu wielkiej przygody – wkrótce założycie plecaki i jako pierwszoklasiści pójdziecie w świat. Pamiętajcie, że choć nasza przedszkolna przygoda dobiega końca, każdy koniec jest tak naprawdę początkiem czegoś nowego i ekscytującego. W pierwszej klasie czekają Was nowe wyzwania, wspaniałe przyjaźnie i skarby wiedzy do odkrycia. Nie bójcie się tego nowego rozdziału! "Skrzydła", które Wam wyrosły, są teraz wystarczająco silne, byście mogli odważnie szybować w stronę szkolnych sukcesów. Jestem z Was ogromnie dumna i mocno trzymam za Was kciuki. Powodzenia w pierwszej klasie.

  • Społeczność szkolna pomaga Amelce

    24.06.2026

    Społeczność Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie włączyła się w akcję charytatywną na rzecz Amelki, która zmaga się z ciężką chorobą. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice połączyli siły, aby wesprzeć dziewczynkę i jej rodzinę w walce o zdrowie. W ramach akcji zorganizowano zbiórkę środków finansowych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać kwotę 3 041,20 zł, która zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Amelki. Koordynatorami akcji były panie Izabela Wiśniewska i Beata Mikołajczyk, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, organizację przedsięwzięcia oraz mobilizację społeczności szkolnej do niesienia pomocy. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce, życzliwość i wsparcie. Każda przekazana złotówka ma ogromne znaczenie i daje nadzieję na poprawę zdrowia Amelki. Razem możemy czynić dobro i pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

  • UWAGA!

  • Serdecznie zapraszamy!

  • Msza Święta na zakończenie roku szkolnego oraz wyróżnienie aktywnych uczniów

    Dzisiaj 23 czerwca, w Dniu Ojca, społeczność naszej szkoły, uczestniczyła we Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego. To podwójna okazja do złożenia dziękczynienia Bogu Ojcu, za minione miesiące nauki i prośba o bezpieczny czas wakacji. Na zakończenie, Ksiądz Proboszcz Dariusz Bujak, wręczył dyplomy uznania oraz pamiątkowe albumy, uczniom, którzy wyróżnili się aktywną postawą religijną. Z naszej społeczności szkolnej byli to: Alan Barylski kl. VII, Kornelia Mikołajczyk kl. II, Maja Zasada kl. IV oraz Iga Barylska kl. IV.

  • Przed wakacjami o bezpieczeństwie – spotkanie i warsztaty z Policją

    23.06.2026

    23 czerwca 2026 r. odbyło się spotkanie uczniów z dzielnicowymi Posterunku Policji w Piątku: st. post. - p. Eweliną Lewandowską oraz sierż. - p. Adamem Nawrotkiem. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach podsumowania akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”. Podczas spotkania funkcjonariusze przypomnieli uczniom najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole, w domu oraz w miejscach publicznych. Następnie przeprowadzili pogadankę dotyczącą spokojnego spędzania wakacji. Omówiono zasady właściwego zachowania się nad wodą i w górach, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz sposoby unikania zagrożeń związanych z kontaktami z nieznajomymi. Spotkanie było wartościową lekcją odpowiedzialności i bezpiecznych zachowań, przygotowującą uczniów do nadchodzącego okresu wakacyjnego.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie
    Czerników 11
  • (24) 722 10 44

Galeria zdjęć