Nasze sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

Data Nazwa konkursu / organizator Imię i nazwisko laureata / miejsce Uwagi
06.06.2018r.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny / Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

Martyna Kubiak - miejsce III kat. klasa VII
01.06.2018r.

8 Gminno - Rodzinny Dzień Sportu Szkolnego dla Uczniów Klas IV - VII Gminy Piątek -

RZUT DO ŚRODKA POLSKI

Natalia Mikołajczyk - miejsce II kat. dziewczyny kl. IV
Magdalena Szymczak - miejsce I kat. dziewczyny kl. V
Zuzanna Bartczak - miejsce III kat. dziewczyny kl. V
Kamil Jatczak - miejsce I kat. chłopcy kl. IV
Tomasz Bartczak - miejsce III kat. chłopcy kl. V

RZUT Z MIEJSCA PIŁKĄ DO KOSZA

Damian Stańczyk - miejsce III kat. chłopcy kl. VI
Angelika Witczak - miejsce I kat. dziewczęta kl. VII
Martyna Kubiak - miejsce III kat. dziewczęta kl.VII
Przemysław Przybysz - miejsce I kat. chłopcy kl. VII
Nikodem Kwapisz - miejsce III kat. chłopcy kl. VII
TENIS STOŁOWY Justyna Jatczak - miejsce II kat. dziewczyny IV - VII
PIŁKA NOŻNA drużyna (10 osób) - II miejsce -
SKOKI PRZEZ SKAKANKĘ drużyna  (4 osoby) - I miejsce -
PRZECIĄGANIE LINY drużyna (8 osób) - II miejsce -
10.05.2018r. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klasy III / Szkoła Podstawowa w Czernikowie Zuzanna Rzeźniczak - MISTRZ -
19.04.2018r. Powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego "Jak pięknie być człowiekiem" Zuzanna Rzeźniczak - miejsce II kat. kl. I - III
Szymon Kordjalik - wyróżnienie kat. kl. I - III
Emilia Karolak - miejsce II kat. kl. IV - VII
12.04.2018r. Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Jak pięknie być człowiekiem" Zuzanna Rzeźniczak - miejsce I kat. kl. I - III
Szymon Kordjalik - miejsce II kat. kl. I - III
Emilia Karolak - miejsce II kat. kl. IV - VII
28.02.2018r.           Gminne elimnacje 41. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej          "Młodzież zapobiega pożarom" w Piątku Igor Mikołajczyk - miejsce II kat. kl. VII + gimnazja
Martyna Kubiak - miejsce III
Karolina Wasiak - miejsce III kat. szk. podstawowe
05.12.2017r. Konkurs plastyczny "Stop - tu się nie pali" / Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Łęczycy Weronika Rzeźniczak - miejsce III -
30.11.2017r. XII Powiatowy Konkurs Fotograficzny
"Moja Mała Ojczyzna - Malownicze Krajobrazy Ziemi Łęczyckiej" 
/ Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy 
Magdalena Gładysz - III miejsce kat. klas IV - VI
Igor Mikołajczyk - III miejsce kat. klas VII+gimnazjum
Powiatowy Konkurs Plastyczno-Graficzny
"Hasło Promujące Czytanie lub Bibliotekę"
/ Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy 
Wiktoria Mikołajczyk - wyróżnienie kat. klas IV - VI




27.10.2017r.



 




Gra terenowa "Śladami różnych odcieni szarości łęczyckiego PRL-u"

/ Muzeum w Łęczycy




 

Drużyna w składzie:                          - I miejsce -
Martyna Kubiak
Justyna Jatczak
Aleksandra Olczak
Wiktoria Mikołajczyk
Magdalena Gładysz
Zuzanna Bartczak
Magdalena Szymczak
Nikodem Kwapisz
Igor Mikołajczyk
Tymon Leźnicki
25.10.2017r. Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców / Gimnazjum w Daszynie Justyna Jatczak - miejsce III drużynowe kategoria dziewcząt
Martyna Kubiak - miejsce III drużynowe
Igor Mikołajczyk - miejsce III drużynowe kategoria chłopców
Nikodem Kwapisz - miejsce III drużynowe
18.10.2017r.

 

etap ogólnopolski konkursu "List do Taty" / Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej     i Społecznej Senatu IX kadencji we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla         i Metodego - Inicjatywa Tato.Net

 

Zuzanna Bartczak - miejsce II -
24.09.2017r,

                       

 Biegiem przez Gminę Piątek "Leśna Dycha"                                   / Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic, Piątkowski Klub Biegacza

 

Wiktoria Mikołajczyk - miejsce I kat. dziewcząt (szk.)
Igor Mikołajczyk - miejsce I kat. chłopców (szk.)
23.09.2017r. XVII Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Wyścigach Rowerowych         "Jedziemy śladami Mieczysława Nowickiego" Natalia Mikołajczyk - miejsce II kat. dziewcząt (kl. IV)
Amelia Stańczyk - miejsce III kat. dziewcząt (kl. IV)
III miejsce drużynowe w kategorii klas IV
Damian Stańczyk - miejsce I kat. chłopców (kl. V)
II miejsce drużynowe w kategorii klas V
Sebastian Jędrzejczak - miejsce II kat. chłopców (kl. VI)
II miejsce drużynowe w kategorii klas VI
Martyna Kubiak - miejsce II kat. dziewcząt (kl. VII)
III miejsce drużynowe w kategorii SZKOŁA
19.09.2017r.

etap okręgowy konkursu "List do Taty" / Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej     i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego / senator Przemyslaw Błaszczyk

 

Zuzanna Bartczak (wyróżnienie)

Magdalena Szymczak (wyróżnienie)

Sylwia Rogozińska (wyróżnienie)

 

Jury zakwalifikowało pracę Zuzanny Bartczak do kolejnego etapu

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Czernikowie
    Czerników 11
    99-120 Piątek
    woj. łódzkie
  • (24) 722 10 44

Galeria zdjęć