Publikacje

1. Agnieszka Leźnicka  - Aktywny uczeń i wspierający nauczyciel - jak skutecznie motywować uczniów do aktywności na zajęciach oraz na rzecz szkoły

prezentacja.pdf

2. Agnieszka Bartczak - Innowacje, eksperymenty, projekty, dobre praktyki

dokument.pdf

3. Anna Grzelak - Poradnik ucznia - Jak się uczyć?

prezentacja_uczenie.pdf

4. Agnieszka Tomczyk - Lekcje owarte, obserwacje OK

prezentacja_otwarte.pdf

5. Anna Grzelak - Doświadczenia i eksperymenty na zajęciach edukacyjnych. Metoda projektu w szkole

prezentacja_eksperymenty.pdf

6. Ewelina Kucharska - Strategie uczenia się - kształtowanie u uczniów umiejętności uczenia się. Aktywne metody nauczania

strategie.pdf

7. Joanna Śliwińska - Praca z uczniami mającymi trudności w nauce. Wskazówki do pracy

prezentacja_praca.pdf

8. Anna Grzelak - Scenariusz zajęć z przyrody w klasie IV "Poznajemy składniki pogody"

scenariusz_przyroda_4.pdf

9. Anna Grzelak - Scenariusz zajęć z biologii w klasie VI "Powtórzenie wiadomości o stawonogach i mięczakach'"

scenariusz_biologia_6.pdf

10. Agnieszka Bartczak - Indywidualizacja pracy z uczniem, dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych

prezentacja_indywidualizacja.pdf

11. Agnieszka Bartczak - Jak się uczyć?

prezentacja_jak_s_uczyc.pdf

12. Beata Mikołajczyk, Milena Zwierzchowska  - Internet - przyjaciel czy wróg?

ulotka.pdf

13. Jolanta Barylska - Jak zmotywować dziecko do nauki? Wskazówki dla rodziców

motywowanie_dzieci.pdf

14. Ewelina Kucharska, Jolanta Barylska - Metody aktywizujące w nauczaniu

prezentacja_metody_aktyw.pdf

15. Ewelina Kucharska, Jolanta Barylska - Kreatywny nauczyciel - kreatywny uczeń

prezentacja_kreatywni.pdf

16. Agnieszka Tomczyk, Katarzyna Dębska - Kształcenie kompetecji kluczowych - rozwiązania praktyczne

prezentacja_kompetencje_kluczowe.pdf

17. Beata Mikołajczyk, Milena Zwierzchowska - "Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci"

bezpieczne_korzystanie_z_internetu.pdf

18. Beata Mikołajczyk - "Być dobrym jak chleb" - Święty Brat Albert Chmielowski

brat_Albert_Chmielowski.pdf

19. Jolanta Barylska - "13 wskazówek, które możemy wykorzystać do pracy z własnym dzieckiem"

wskaz_dla_rodz_.pdf

20. Joanna Śliwińska, Jolanta Barylska - "Jak motywować dziecko do nauki? - Wskazówki dla rodziców"

mot_dzieci_.pdf

21. Joanna Śliwińska, Izabella Stępniak - "Dziecko w niebezpieczeństwie- jak chronić dziecko przed dopalaczami?

dziecko_w_niebezpieczenstwie.pdf

22. Ewa Garus, Ewa Topińska - "Ewaluacja pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciela elementem podnoszenia jakości własnej pracy i pracy szkoły"

ewaluacja_pracy.pdf

23. Ewa Garus, Agnieszka Tomczyk - "Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego -