• Otrzymaliśmy podziękowanie od WOŚP!

  Otrzymaliśmy podziękowanie od WOŚP!
  17.10.2018

   

   

   

  Z przyjemnością informujemy, że od organizatorów akcji

  "Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej",

  otrzymaliśmy podziękowanie.

  Gratulacje należą się uczniom klasy pierwszej, czwartej, piątej, szóstej, siódmej oraz ósmej.

  Przypominamy link do obejrzenia filmu ze szkolnej akcji - FILM

 • Warsztaty muzyczne
  17.10.2018

   

   

  Warsztaty muzyczne - Obrazek 1 Warsztaty muzyczne - Obrazek 2

 • Znamy podstawowe czynności ratujące życie!
  16.10.2018

  FILM

  Po raz piąty podjęliśmy wyzwanie i uczestniczyliśmy w  półgodzinnym ustanawianiu rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Akcję zorganizowała Fundacja WOŚP, w ramach realizacji Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować".

   

 • Uwaga, konkurs fotograficzny!

  Uwaga, konkurs fotograficzny!

   

   

  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w jesiennej akcji czytelniczej  – „MOJA KSIĄŻKA W JESIENNEJ ODSŁONIE” zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łęczycy w związku z Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych.

  Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić fotografię książki (najlepiej ulubionej) na tle jesiennych krajobrazów, drzew, liści, kwiatów itd. Może to być też kompozycja. Na zdjęcia czekamy do 7 listopada br. Więcej informacji w szkolnej bibliotece.

 • Kiermasz książek w oddziale przedszkolnym

        W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji w oddziale przedszkolnym odbył się kiermasz książek o różnorodnej tematyce, począwszy od kolorowanek i łamigłówek, po zabawy edukacyjne. Taka akcja, to wspaniała okazja do bezpośredniego kontaktu z książką. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

  Kiermasz książek w oddziale przedszkolnym - Obrazek 1 Kiermasz książek w oddziale przedszkolnym - Obrazek 2

 • 05.10.2018

  Moduł Aktywna tablica został zmodyfikowany

 • Wyjazd do Warszawy
  02.10.2018

  Wyjazd do Warszawy - Obrazek 1 Wyjazd do Warszawy - Obrazek 2

  Zuzanna Bartczak, Justyna Jatczak oraz Martyna Kubiak odwiedziły Sejm i Senat w ramach nagrody za udział w konkursie „Orzeł Biały- nasza duma”.

 • Klasowi MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA wyłonieni!
  02.10.2018

  Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:

  Szymon Kordjalik - klasa czwarta

  Adrianna Kwapisz - klasa piąta

  Zuzanna Bartczak - klasa szósta

  Magdalena Gładysz - klasa siódma

  Szymon Błaszczyk - klasa ósma

 • Szanowni RODZICE

                 Gorąco zapraszamy RODZICÓW na nieodpłatny webinar "Jak wspomagać rozwój dziecka", który odbędzie się w dniu 4.10.2018 w godz. 19:00-19.30. Prowadząca p. Anna Bielak-Bajda, na co dzień pedagog specjalny oraz terapeuta, wskazuje obszary odpowiedzialne za dobry start w nauce i powodzenie szkolne dzieci.  Udział w webinarze pomoże Państwu ocenić, jakie są potrzeby Waszych dzieci na właściwym dla nich etapie rozwoju: poznawczego, społecznego i emocjonalnego oraz podpowie jak należy je zaspokoić, wskazując przykładowe pomysły i narzędzia.
  Zapisy i więcej informacji na stronie:
  http://www.dladzieci.edumaster.pl/aktualnosci/bezplatne-webinarium-dla-rodzicow/

 • Ważny KOMUNIKAT!

  28.09.2018

  Informujemy, że w akcji "100 piątek na stulecie odzyskania niepodległości" uczniowie naszej szkoły zdobyli już 184 oceny bardzo dobre. Serdecznie gratulujemy i w związku z tym podwyższamy poprzeczkę, zamieniając akcję w "100 szóstek na odzyskanie niepodległości".  Życzymy powodzenia!

  laughlaughlaugh

 • Szkolna akcja "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają"
  28.09.2018

   

  Egzamin z tabliczki mnożenia wśród nauczycieli przeprowadziła komisja w składzie: Martyna Kubiak (kl. VIII), Aleksandra Olczak (kl. VIII) oraz Angelika Witczak (kl. VIII).

  Szkolna akcja "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" - Obrazek 1 Szkolna akcja "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" - Obrazek 2 

 • Szkolne obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania

  28 września w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię. Dzień ten został ogłoszony w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. W ramach tej akcji odbyło się spotkanie w grupie przedszkolaków podczas którego p. Dominika Starzyńska wykorzystała fragmenty książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” autorstwa Renaty Piątkowskiej oraz maskotki przedstawiające zwierzęta żyjące w lesie (partnerem akcji jest sieć sklepów Biedronka). Najmłodsi uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści oraz oglądali kolorowe ilustracje. W drugiej części spotkania dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Z kolei uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w głośnym czytaniu na lekcjach języka polskiego. Ponadto w szkole odbył się kiermasz książek.

 • Rozpoczynamy obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia
  27.09.2018

  Egzamin z tabliczki mnożenia w klasie IV - pierwsze certyfikaty przyznane

  Rozpoczynamy obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia - Obrazek 1 Rozpoczynamy obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia - Obrazek 2  eRozpoczynamy obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia - Obrazek 3

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie
  Czerników 11
  99-120 Piątek
  woj. łódzkie
 • (24) 722 10 44

Galeria zdjęć