• Gminne Eliminacje Konkursu "Pięknie być człowiekiem"

W czwartek, 11 kwietnia 2024 roku, odbyły się Gminne Eliminacje Konkursu "Pięknie być człowiekiem". W tegorocznej edycji uczestnicy prezentowali utwory, których tematem przewodnim była empatia, życzliwość, szacunek i dobroć. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Mileny Wojtczak, Jolanty Barylskiej, Edyty Marchewy, Ewy Garus, Joanny Śliwińskiej, Beaty Mikołajczyk przygotowali i przedstawili jury oraz wszystkim zebranym wiersze i fragment prozy. A oto wyniki konkursu: w kategorii klas I - III III miejsce zajął Antoni Milczarek w kategorii klas VII - VIII I miejsce zdobyła Weronika Rzeźniczak. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Kamecka z klasy IV i Jolanta Janczak z klasy VI. Etap powiatowy konkursu odbędzie się 23 maja 2024 roku w Łęczycy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Razem możemy więcej! 11 792,50 zł dla naszego kolegi!

Kwota ta została zebrana podczas WOŚP oraz Balu Karnawałowego zorganizowanego przez Radę Rodziców naszej szkoły, a także dzięki naszym darczyńcom, którzy przekazali vouchery na licytację oraz tym wszystkim, którzy wrzucili pieniądze do skarbonek. Szczególne podziękowania należą się również całej załodze Restauracji Cynamon za zapewnienie sali oraz cateringu w bardzo atrakcyjnej cenie, a także DJ Przemkowi, który cały dochód przekazał do skarbonki.

• Chwila odpoczynku za zajęciach wychowania fizycznego

• Tablica ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego

• Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru

05.04.2024

Od ponad sześćdziesięciu lat 27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji uczniowie klasy ósmej przygotowali i zaprezentowali wybrane sceny z lektur "Balladyna" Juliusza Słowackiego i "Zemsty" Aleksandra Fredry. Dzięki temu młodzież mogła doskonalić umiejętność pracy w grupach, rozwijać wyobraźnię, intelekt, zdolności artystyczne i kreatywność. Gratulacje dla ósmoklasistów!

• Szkolne obchody Światowego Dnia Zdrowia

05.04.2024
  • Szkolne obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

• Życzenia wielkanocne

• Jagódki wykonują ozdoby świąteczne

• Krztusiec - informacje dla Rodziców

List dla Rodziców - list.pdf

• Śniadanie Wielkanocne w klasie V

• Piątoklasiści w poszukiwaniu zajęcy :)

• Zajęcia świetlicowe - sianie rzeżuchy i tworzenie kartek świątecznych

• Informatyka i życzenia świąteczne uczniów klas IV i VII

• Dzień Gofra w oddziale przedszkolnym

• Zdrowe śniadanie w klasie I z rzeżuchą w roli głównej

• Lekcja DBI w klasach I-III. Sieciaki - poznaj bezpieczny Internet

• Udział w Rekolekcjach Wielkopostnych

• Lekcja DBI. Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak zareagować?

• Próbny Egzamin Ósmoklasisty z języka angielskiego

strona: